Laipni lūdzam

Lietotājs:

Parole:[ ]

Izvēlieties valodu

Latest Forum Posts

Pievienoja Angel
Dieva Vārdi...
06 May : 02:02

Pievienoja jjkalps
www.imbf.org/672-nasa.html Debesu pilsēta atra[more ...]
28 Oct : 11:50

Pievienoja klavsmiezis
Šeit var pastāstīt par kādām labām filmām, kas ir [more ...]
26 Sep : 19:26

Pievienoja klavsmiezis
ā jā, vēl ir tobyMac un The Children of Zion (Regg[more ...]
26 Sep : 19:22

Pievienoja klavsmiezis
Planetshakers (Worship & Praise), Casting Crow[more ...]
26 Sep : 19:06

Pievienoja AnitaE
2010. gada 2.-8. jūlijā Talsu Kristīgajā skolā (TK[more ...]
25 Jul : 17:50

Pievienoja AnitaE
“Es esmu pasaules gaisma; kas seko man, tasnestaig[more ...]
26 Jun : 17:00

Pievienoja AnitaE
Jēzus nenāca uz zemes, lai atnestu reliģiju. Ko Di[more ...]
26 Jun : 16:52

Pievienoja Dainjux
Chris Tomlin, Kary Jobe... viss, kas manī rada vēl[more ...]
11 May : 19:17

Pievienoja Dainjux
Mēraukla ir Dieva Vārds! ja tas, ko lasi grāmatā s[more ...]
11 May : 19:16

Forumi

Dzīvības Avots :: Forumi :: Draudzes notikumi [Draudze] :: Liecības
 
<< Iepriekšējais raksts | Nākamais raksts >>
7 Dainas Brīnumi
Uzraugi: Fleck, Māris, Marta, Dainjux, Kika
Autors Nosūtīt
Dainjux
Wed Apr 22 2009, 10:57PM

Reģistrēts lietotājs #5
Pievienojies: Tue Oct 28 2008, 11:29PM
Ieraksti: 6
7 Dainas Brīnumi


Cilvēkiem patīk doties ceļojumā un apskatīt “7 Pasaules Brīnumus”. Bet ļauj man Tevi iepazīstināt ar 7 brīnumiem, kuri nav cilvēku roku darināti. Ļauj man iepazīstināt Tevi ar brīnumiem, kurus Visvarenais Dievs ir izdarījis manā dzīvē. Un Viņš spēj un vēlas izdarīt to arī Tevis labā, ja vien uzticēsi Viņam savu dzīvi!


#1 – Lielākais No Visiem

Te nu viņa bija... dumpīga, nepaklausīga meitene, kura bieži tika pieķerta melošanā un zagšanā... Tā bija līdz brīdim, kad viņa iepazina Patiesību... Viņa UZSKRĒJA uz skatuves, visiem kārtības sargiem par lielu izbrīnu.
Tobrīd viņa vēl nezināja, ko nozīmē uzticēt savu dzīvi Dievam un kā Dievs izmainīs viņu par pilnīgi citu cilvēku.
Jā, tā esmu es! Mans vārds ir Daina, un stāsts ir par “veco Dainu”, kura dzīvoja, kad Jēzus vēl nebija ienācis viņas dzīvē. Aukstā ziemas rītā es atdevu savu dzīvi Jēzum, un Viņš man deva jaunu, pilnvērtīgu dzīvi!
Būdama tolaik 9 gadīga meitene, es savu “jaunpiedzimšanas” pieredzi varu izskaidrot tikai bērnišķīgā veidā. Atceros, ka mani piepildīja vēlēšanās būt tādai kā eņģeļi- tik labai, tik šķīstai, tik tīrai- un nekad vairs savā dzīvē nedarīt neko sliktu.

# 2 – Divas Kristības Vienā Dienā

Manam interesantajam glābšanas procesam sekoja Ūdenskristības. Jau atkal jāpiebilst, ka arī šo piedzīvojumu varu raksturot tikai ar bērnišķīgiem izteikumiem. Atceros, kā mani pagremdēja ūdenī. Un kad tiku izcelta no ūdens, bija tāda sajūta, it kā es būtu pārcelta brīnišķīgā Karaļvalstī. Man likās, ka esmu īstā “pasakā”, kurā esmu princese un mans Tēvs ir Dieva Valstības Karalis.
Uzvilkusi sausas drēbes, es tiku iepazīstināta ar Svētā Gara kristību. Kad visi iesāka lūgt, es ar izbrīnu skatījos apkārt un pārdomāju, kas notiek. Vienubrīd es izdzirdēju zēnu, kurš, stāvot man blakus, šobrīd cītīgi runāja nezināmā valodā. Es nodomāju: “Kāpēc gan es tā nevarētu runāt? Es varu! Ja jau viņš var, tad es arī varu!” Un acumirklī es sāku runāt... nezināmās valodās!
Tā bija dzīvi izmainoša pieredze! Reizēm es jutu Dievu tik tuvu, ka uzliku uz galda 2 tējas krūzes. Es zināju, ka Jēzus nedzers tēju, bet Viņš kļuva par manu vislabāko draugu, it īpaši vientuļos brīžos. Viņš bija un vēl joprojām ir tuvu man! Bija tik patīkami zināt, ka es ar Viņu varu sarunāties un izstāstīt visu, kas uz sirds!

#3 - Princis Baltajā Zirgā

Jau agrā bērnībā es zināju, ka vēlos ģimeni. Mans vectēvs reiz man deva ļoti gudru dzīves padomu. Viņš sacīja, lai lūdzu par savu “otro pusīti” jau tajā laikā- man tolaik bija 9 gadi. Un es lūdzu, lai Dievs man dod VISLABĀKO vīru, kāds varētu būt priekš manis. Mana lūgšana bija: “Kungs, palīdzi man apprecēt pareizo cilvēku! Palīdzi man dzirdēt Tavu balsi skaidri, kad jāpieņem lēmums!” Man bija saraksts ar 10 īpašībām, kuras es vēlējos savā topošajā dzīvesbiedrā, un Dievs tās visas piepildīja. Man ir brīnišķīgs vīrs! Mēs abi lūdzām, lai viss iesāktos īstajā laikā un mums būtu pareizas attiecības. Un Dievs mūs “saveda kopā” īstajā laikā- kad abi bijām gatavi. Dievs ielika manā sirdī stingru, nelokāmu pārliecību, ka šis ir īstais cilvēks. Un nekas nebūtu varējis šo pārliecību “izkustināt no tās pamatiem”. Es ticu, ka Dievs spēj ar mums runāt tā, ka mēs saprotam, ka tas ir Viņš, kurš ar mums runā! Ja vien tu Viņam prasīsi, Viņš tev palīdzēs gan kad jāpieņem svarīgi dzīves lēmumi, gan sīkos ikdienas sīkumos!

# 4 – Meitene

“Jums un jūsu vīram būs nepieciešams veikt vairāk pārbaudes!”, ārsta balss nogranda kā pērkons karstā vasaras dienā. Todien es ar prieku devos uz ārsta kabinetu, lolojot domas par drīzumā gaidāmo bērniņu. Mēs bijām ieplānojuši ģimenes pieaugumu, tāpēc nav nekāds brīnums, ka domās iztēlojos sevi par māmiņu... Ārsta teiktais izklausījās kā nāves sods... Un tā arī bija! Ar katru dienu manas cerības kļūt par māmiņu saruka. Pagāja dienas, mēneši, gads, otrs gads... Trešajā gadā es biju izmisusi. Viss, ko divi ārsti man varēja apliecināt, bija- vajadzīgs brīnums, lai jūs varētu kļūt par grūtnieci. Lai es varētu palikt stāvoklī, manam ķermenim pašam vajadzētu “sākt rīkoties”. Un es zināju, ka šis darbiņš ir priekš Dieva! Bet gaidīšana nepalīdzēja! Man nācās godīgi atzīties sev, ka es nezinu daudz par Dieva dziedināšanas apsolījumiem un to, kā tie darbojas. Es atvēru Bībeli ar alkām to uzzināt un Dievs sūtīja man Savu Vārdu (Soģu 13:3, Rom.4:19-22) un dziedināja mani. (Ps.107:20) Par savu brīnumaino grūtniecības iestāšanos es uzzināju savā 25. dzimšanas dienā. Mūsu meitiņa piedzima nākamā gada 28. martā. Viņa ir mūsu prieks un dāvana no Debesīm!

# 5 – 180 grādu pagrieziens

Vai nav savādi, ka kuģis var nokļūt pilnīgi citā krastmalā, ja navigatoram trūkst zināšanu un kuģa kurss novirzīts nepareizi kaut par vienu grādu?
Tieši tas notika ar mūsu ģimeni. Mūsos bija dievišķa degsme, bet zināšanu trūkums un nepietiekama sazināšanās ar kuģa Kapteini virzīja mūsu kuģi nepareizajā virzienā. Pats sliktākais bija tas, ka mēs nezinājām, kā atgūt ciešās, tuvās attiecības ar Dievu. Mēs domājām, ka Dievam varam izpatikt ar saviem darbiem. Tāpēc bijām draudzē katru nedēļu, turklāt diezgan bieži. Bet kaut kā trūka. Un rezultātā savāds tukšums piepildīja sirdi. Un, ja tāda bija dzīve ar Dievu, tad mēs to nevēlējāmies!
Šis dziļais, klusais izmisuma sauciens aizveda mūs uz Angliju- mācīties Bībeles skolā.
Mēs, Dieva brīnuma rezultātā, atvērām interneta mājaslapu, kurā bija uzskaitītas 40 angļu Bībeles skolas. Kāda man pašai nezināma iemesla pēc, es jutu pamudinājumu uzspiest uz pēdējo nosaukumu- World Harvest Bible Training Centre.
Tā bija atbilde no Dieva! Viņš deva mums nepieciešamos līdzekļus un palīdzību. Tā nu mēs varējām doties uz Angliju un mācīties Bībeles skolā. Kopš tā laika Dievs mūs ir mainījis “no iekšpuses uz ārpusi”. Pat mūsu sejas izteiksme ir mainījusies, atsaucoties uz aculiecinieku teikto. Bet pats brīnišķīgākais ir tas, ka tagad mēs esam sapratuši savu kļūdu un zinām, kāpēc iepriekš nevarējām baudīt tuvas attiecības ar Dievu, kuras tagad vairs nav retums!

# 6 – Sapņi Tomēr Piepildās

Dievs mūs tik ļoti mīl un vēlas, lai baudām savu dzīvi uz zemes. Viņam patīk piepildīt mūsu sapņus un sirds vēlēšanās!
Pirms mēs atbraucām uz Angliju, man bija 2 lieli dzīves sapņi- mācīties labā Bībeles skolā un braukt pieredzes apmaiņas ceļojumā uz Ameriku, lai redzētu kā tur darbojas bērnu kalpošanas. Arī šo sapni Dievs piepildīja. Jo šogad, 2009. gada februārī, mēs devāmies misijas ceļojumā uz Ameriku. Viņš piepildīja manu sapni! Pirmkārt, Viņš pārdabiskā veidā parūpējās par ceļojuma izmaksām. Otrkārt, es biju svētīta, kad redzēju, kā Dievs atrisina lielas un mazas problēmas pat PIRMS mēs ar tām sastopamies! Mēs uzzinājām, ka Amerikai ar Latviju ir iestājies bezvīzu režīms pāris mēnešus pirms paredzētā ceļojuma. (Vairāki studenti piedzīvoja sāpīgu vilšanos, kad vēstniecība paziņoja, ka vīzu viņiem nepiešķiršot!) Amerikas Misijas ceļojums bija neaizmirstams piedzīvojums! Tas patiešām bija sapnis, kurš īstenojies! Es biju tik pateicīga Dievam! Viņš vēlas svētīt arī tevi un piepildīt tavas sirds vēlēšanās!

# 7 – Visur, Kur Tu Spersi Savu Kāju

Dievam ir plāns katra cilvēka dzīvei. Tu un es- mēs neesam negadījums vai kļūda. Mēs tikām radīti, lai dzīvotu šajā laikā un paaudzē. Mēs tikām radīti īpašam, konkrētam mērķim.
Mēs ticam, ka Dievs mūs ir aicinājis kalpot mūsdienu paaudzei. Jesajas 55:5 teikts: “..tu aicināsi tautas, ko tu nepazīsti, un tautas, kas tevi nepazīst, nāks pie tevis Tā Kunga, tava Dieva, Israēla Svētā dēļ...”
Mēs ticam, ka Dievs ir aicinājis mūs kalpot Latvijai, Ķīnai, Afganistānai, Japānai, Āfrikas kontinentam. Un tās ir tikai dažas no valstīm un vietām, kuras Dievs mums ir atklājis šo pēdējo divu gadu laikā, kopš mācāmies Bībeles skolā. Uz vienu no šīm valstīm ļoti drīz jau dosimies īsā misijas ceļojumā. Mēs vēlamies paklausīgi sekot Viņam katrā dzīves solī! Dzīve kopā ar Dievu ir pastāvīgs piedzīvojums! Mēs gribam būt tur, kur Viņš mūs aicina, jo mēs piederam Viņam!
Atpakaļ uz augšu
Little-Wonder
Sun Apr 26 2009, 04:08PM
Reģistrēts lietotājs #73
Pievienojies: Tue Jan 27 2009, 04:28PM
Ieraksti: 13
Sen nav nācies lasīt tik brīnišķīgu liecību. Iedvesmojoši un pamācoši. Paldies!
Atpakaļ uz augšu
 

Lekt:     Atpakaļ uz augšu

Powered by e107 Forum System
Izpildīšanas laiks: 0.1211sek, 0.0164 sek no tā pieprasījumiem. DB pieprasījumi: 26. Izmantotā atmiņa: 2,649kb