Laipni lūdzam

Lietotājs:

Parole:[ ]

Izvēlieties valodu

Latest Forum Posts

Pievienoja Angel
Dieva Vārdi...
06 May : 02:02

Pievienoja jjkalps
www.imbf.org/672-nasa.html Debesu pilsēta atra[more ...]
28 Oct : 11:50

Pievienoja klavsmiezis
Šeit var pastāstīt par kādām labām filmām, kas ir [more ...]
26 Sep : 19:26

Pievienoja klavsmiezis
ā jā, vēl ir tobyMac un The Children of Zion (Regg[more ...]
26 Sep : 19:22

Pievienoja klavsmiezis
Planetshakers (Worship & Praise), Casting Crow[more ...]
26 Sep : 19:06

Pievienoja AnitaE
2010. gada 2.-8. jūlijā Talsu Kristīgajā skolā (TK[more ...]
25 Jul : 17:50

Pievienoja AnitaE
“Es esmu pasaules gaisma; kas seko man, tasnestaig[more ...]
26 Jun : 17:00

Pievienoja AnitaE
Jēzus nenāca uz zemes, lai atnestu reliģiju. Ko Di[more ...]
26 Jun : 16:52

Pievienoja Dainjux
Chris Tomlin, Kary Jobe... viss, kas manī rada vēl[more ...]
11 May : 19:17

Pievienoja Dainjux
Mēraukla ir Dieva Vārds! ja tas, ko lasi grāmatā s[more ...]
11 May : 19:16

Forumi

Dzīvības Avots :: Forumi :: Draudzes notikumi [Draudze] :: Liecības
 
<< Iepriekšējais raksts | Nākamais raksts >>
Mana liecība
Uzraugi: Fleck, Māris, Marta, Dainjux, Kika
Autors Nosūtīt
AnitaE
Sat Jun 26 2010, 05:00PM
Reģistrēts lietotājs #93
Pievienojies: Mon May 31 2010, 12:40PM
Ieraksti: 3
“Es esmu pasaules gaisma; kas seko man, tas
nestaigās tumsībā, bet tam būs dzīvības gaisma”
( Jāņa ev. 8:12 )

Izlasot šo uzrakstu varētu sajūsmināties tie, kuri patiešām pazīst Jēzu kā savu glābēju un pestītāju savā dzīvē, jo viņu dzīve ir radikāli izmainījusies un atrisinātas daudzas problēmas. Bet daudzos tas izraisa sašutumu un pat dusmas, jo visapkārt ir tik daudz netaisnību, bēdu, slimību un citu daudzu neatrisinātu lietu. Pirms kādiem desmit gadiem arī manī rosījās tādas izjūtas, ka es nespēju saprast, kādēļ cilvēki man “uzbāžas” ar Dievu. Domāju, ka spēju atrisināt savas problēmas pati un, ka man nav vajadzīgs nekāds Dievs. Es tajā laikā jutos viena, lai gan man bija ģimene un draugi, bet tai pašā laikā jutos sabiedrībai lieka, jo esmu invalīde kopš dzimšanas. Mani vecāki mani nesaprata, jo uzskatīja, ka man ir viss. Tiku daudz žēlota un tāda attieksme manī izraisīja sajūtu it kā es būtu “otrās šķiras” cilvēks. Turklāt mana tēva attieksme bija tāda, ka es nevienam nebūšu vajadzīga un neko dzīvē nesasniegšu. Es meklēju atrisinājumu draugos, dažādās izklaidēs ( cik nu man tas bija iespējams), meklēju atrisinājumu darbā un savā ģimenē. Visi šie centieni bija veltīgi, jo, sajūta, ka esi lieks šajā pasaulē, mani neatstāja. Bet Dievam bija citi plāni manai dzīvei un Viņš lēnām, bet neatlaidīgi “vilka’ mani pie Sevis. 1997. gada augustā, kristīgajā nometnē, es pieņēmu Jēzu par savu Kungu un Glābēju. Kopš tās dienas mana dzīve ir pilnīgi izmainījusies.
Viņš sūtīja Jēzu, lai neviens, kas tic nepazustu, bet, lai izglābtu mūs no nāves, grēkiem, lai šķīstītu mūsu sirdis no netaisnības. Vienīgi Jēzus var atnest mūsu dzīvēs atrisinājumu, jo Viņš nomira pie krusta, uzņemdams savā miesā visus mūsu grēkus: “Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba, lai mēs, grēkam miruši, dzīvotu taisnībai, ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti” sacīts 1. Pētera vēstulē 2:24.
Kā es sapratu, ka man nepieciešams Jēzus? Tur jau tā lieta, ka ši atziņa atnāca vēlāk. Sākumā nesapratu ne to kādēļ man vajadzīgs Jēzus ne arī to, kas man tālāk jādara. Veselu gadu es nedariju neko ar savu garigo dzīvi. Bet tikko kā saku apmeklēt dievkalpojumus, Dieva Vārds man lika kaut ko mainīt savā dzivē. Vispirms Dievs sacīja, lai mainu savu domāšanu, Jautāju, kā to izdarīt, jo mana pirmā atklāsme bija tā, ka eksistē Dievs - Raditājs! Visu manu apzināto dzīvi man tika apgalvots, ka Dieva nav…! Lasot bībeli man atklājās lietas ko nesaprotu un sacīju Dievam, ka nespēju neko dzivē mainīt, jo, tādā gadījumā man jādodas uz klosteri vai jāmaina domāšana. Dievs deva man vienkāršu atbildi; “Lasi Manu Vārdu katru dienu un tad tava domāšana izmainīsies. “ Lūk, cik vinkārši. Varu apgalvot, ka mana domāšana izmainijās daudzkārtīgi. Vēl tagad turpina mainities un šis process turpināsies kāmēr dzīvošu virs zemes.
Vēlāk Dievs man lika iziet pirmos pamata seminārus par dažādām bībeles tēmām. Šie semināri tad aŗī atklāja, kādēļ man vajadzīgs Jēzus.
Manā dzīvē Dievs ir darījis brīnišķīgas lietas un arī turpina to darīt. Pirmais brīnums manā dzīvē notika kad manai metai bija astoņi gadi. Biju nesen kā atgriezusies pie Dieva, neko daudz vēl nesapratu par lūgšanām un to spēku. Bet pienāca brīdis, ka nebija laika domāt un vajadzēja ātri rīkoties. Mana meita tajā laikā sāka iet skolā. Nezinu, kāds bija iemesls, bet vakaros, pirms gulētiešanas, manai meitai uznāca tādas lēkmes, kas izpaudās tādā veidā, ka viņa nespēja izrunāt ne vārda Viņas mēle tirpa, žokļi čirkstēja un tecēja siekalas. Šī lēkme ilga apmēram minūti un tad pārgāja. Tas atkārtojās gandrīz katru vakaru. Aizvedu viņu pie ārsta, tas sacīja, ka esot “aizķēries” kaut kāds nervs, gan pāriešot. Nomierinājos un gaidīju. Nekas nemainījās, bet lēkmes atkārtojās un kļuva spēcīgākas. Vienu vakaru, mierinot meitu, kāda iekšēja balss man teica: “Lūdz, jo Es esmu ar tevi”. Mēs ar mammu sākām lūgt un pēc brīža šī lēkme pārgāja. Kādu brīdi bija miers, tad atkal, tas pats. Lūdzu atkal Jēzu, lai nāk palīgā. Biju neatlaidīga savās lūgšanās un notika brīnums, meitiņai pārgāja šīs lēkmes uz visiem laikiem! Slava Dievam, meitai tagad ir pilngadīga un viņai ir pilnīgi vesela un dzīvespriecīga. Pēc šī brīnišķīgā notikuma es sapratu, ka mūsu dienās ir iespējams piedzīvot Dieva pārdabisko spēku. DIEVS DARBOJAS ŠODIEN!
Kad es atgriezos pie Dieva, man nebija nekādas sajēgas ne par aicinājumu, atklāsmēm un tamlīdzīgām lietām. Es vienkārši biju mazs bērn Jēzū Kristū. Un tā ir normāla parādība, jo, kā mazs bērnns neiemācas uzreiz staigāt, tā arī jaunais kristietis nevar ureiz iemācīties izprast dievišķās (garīgās) patiesības. Tas ir process, kura pakāpeniski „jāizaug”. Es neko nezināju no garigajam lietām. Man tas bija, kaut kas jauns un es ar lielu interesi klausijos Dieva Vārda sludinašanā. Dievs caur Savu Vārdu pakāpeniski atklāja lietas, kuras man lika aizdomaties par savu dzīvi un attiecībam ar Raditaju. Es iepazinu Viņa lielo mīlestību. Esmu piedzīvojusi brīnišķīgu Dieva mīlestību, šī mīlestība nav salīdzināma ar pasaulīgo, jo tā ir īpaša. To nevar izstāstīt, tas ir jāpiedzīvo katram pašam personīgi. Dievs mūs mīl tādus kādi esam: ar visām mūsu vājībām, nepilnībām, slimībām. Lai kādus grēkus mēs savā dzīvē nebūtu darījuši, Dievs piedod visu. Jesejas grāmatā ir teikts: “ Kaut jūsu grēki arī būtu sarkani kā asinis, tomēr tie paliks balti kā sniegs; kaut tie arī būtu kā purpurs, tomēr tie kļūs kā vilna” ( Jesejas 1:18 ). Vienigi Jēzus var atnest mūsu dzīvēs atrisinajumu, jo Viņš nomira pie krusta, uzņemdams Savā miesā visus mūsu grēkus (1. Pētera 1:24). Jezus ir mūsu glābējs. Viņa mīlestība nekad nebeigsis un Viņa Vārds ir dzīvs un patiess un Tas nekad nezudīs. Viņa Vārds atnes dzīvību, dziedināšanu un visāda veida atrisinājumus. Šī patiesība mani stiprina un iepriecina.
Bija jāpaiet kādam laikam , kad sāku apzināties, ka neesmu tāpat vien izglābta. Gribējās kaut ko darīt. Atceros, man bija sāpes par tiem cilvēkiem, kuri ir slimi un nespēcīgi. Šī iekšējā sajūta nav mani atstājusi vēl joprojām. Man ļoti gribētos iemācīt siem cilvekiem iepazīt Dievu un Viņa spēku. Vēlos, lai arī tie kļūti spēcīgi ticībā uz Jēzu Kristu. Es pati esmu izgājusi cauri dažādām grūtībām, bet neskatoties uz visu to, es neesmu pazaudējusi ticību Jēzim. Tieši otrādi grūtībās Dievs varens parādās visās situācijās manā dzīvē.
Tos, kuri ir nespēcigi un nevarigi šajā pasaulē, Dievs ir izredzējis, Viņš vēlas tos darīt brīvus no jūga un dziedināt; „un, kas nespēcigs pasaulē, to Dievs izredzējis, lai liktu kaunā stipros; un, kas pasaulē zems un nicināms un kas nav nekas, to Dievs ir izredzējis, lai iznīcinātu, kas ir kas.” (1. Kor. 1: 27-28)
Atpakaļ uz augšu
Angel
Fri May 06 2011, 02:02AM
Reģistrēts lietotājs #129
Pievienojies: Wed May 04 2011, 11:11PM
Ieraksti: 1
Dieva Vārdi...
Atpakaļ uz augšu
 

Lekt:     Atpakaļ uz augšu

Powered by e107 Forum System
Izpildīšanas laiks: 0.1179sek, 0.0164 sek no tā pieprasījumiem. DB pieprasījumi: 27. Izmantotā atmiņa: 2,638kb